Birth Name: Shaffer Chimere Smith
Birth Date: October 18, 1979.
Origin: Camden, Arkansas, SAD
Occupations: Singer, songwriter, dancer and actor.

Svoju karijeru je započeo pisanjem tekstova za druge pjevače. Slavu je stekao pjesmom "Let Me Love You" koju je napisao za Maria. Nakon što je singl stekao dobru prodaju u SAD-u, krenulo je potpisavanje ugovora s diskografskom kućom Def Jam Recordings. Svoj debitantski studijski album objavio je 2006. godine pod nazivom In My Own Words. Album sadrži hit singl "So Sick" koji je na top ljestvici Billboard Hot 100 dosegao poziciju broj jedan. Svoj drugi studijski album Because of You objavio je 2007. godine. Sljedeće godine odmah je usljedio album Year of the Gentleman koji sadrži tri top deset singla "Closer", "Mad" i "Miss Independent". Svoj četvrti album Libra Scale objavio je u studenom 2010. godine.



Name: R.E.D. (skraćenica za Realizing Every Dream)
Coming up: November 6th 2012.
Label: Motown
Genre: R&B, pop and dance-pop.
Producers: Phat Boize, Mark Hadfield, No I.D., Harvey Mason, Jr., Salaam Remi, Mike Di Scala, StarGate, Shea Taylor, The Underdogs


Subject:Ne-Yo
Staff:Dejan
Since:September 2012
Version:#1
Code:Ana [GleeTeam]

14.09.2012.

R.E.D. New Realise Date

Ne-Yo je na svom twitter profilu twittao novi datum objave albuma R.E.D. na wikipediji je pisalo 31. Listopada 2012, ali to jos nisu promjenili, ali zato je Ne-Yo tom slikom potvrdio da je novi datum 6. Studeni 2012.

    

12.09.2012.

Twitter Update...

"The calm before the storm..."

To je twittao Ne-Yo na svome twitter profilu, i objavio je ovu sliku: 

    

Mislim da je ta slika vezana za nadolazeći album "R.E.D." koji izlazi 31. Listopada 2012. To je to za sada voše vijesti uskoro.

10.09.2012.

Dobrodošli na NeYo.Blogger.Ba

Dobrodošli na blog posvečen američkom pjevaču, tekstopiscu, plesač i glumcu Shaffer Chimere Smithu ili bolje poznat po svom umjetničkom imenu Ne-Yo. Ovaj blog sam napravio izrazito što sam njegov obožavatelj, i sviđa mi se sve kod njega od pjevanja do glume itd... Dizajn za blog sam napravio ja i ovo je prva verzija bloga, dok kodove koje sam koristio pripadaju Ani (Glee). Tke želi da bude u elite nek mi se javi u komentarima ili neka mi pošalje e-mail tako što če kliknut "Contact" koji se nalazi iznad "translate" boxa. Nadam se da vam se sve sviđa.



Rihanna RocksCiara SourceAdkinsGlee Team
B.A.P. OnlineI heart NinaMS Michele
Avril NewsyouHilary Duff Online
B.A.P. OnlineYouYou
Apply in comments, or on our e-mail (neyoblogger@gmail.com).

Nothing to vote for right now.


NeYo.Blogger.Ba is an unofficial fansite. This site is run by fans and is in no way affiliated with Shaffer Chimere Smith, his management, or any representation there of. It simply serves as a resource for the entertainment of his fans. We take no ownership rights to any photos, media or information posted on the site. No copyright infringement is intended. Please contact us to request a removal of your property that is not meant for redistribution before taking any legal action.

NeYo.Blogger.Ba © 2012